Střídačky Gambrinus

Na začátku celého projektu byli lidé z Plzeňského Prazdroje.

  Myšlenka a nápad, je krásná věc, ale k realizaci je většinou hodně dlouhá cesta, která v tomto případě trvala přes rok a půl. Když se ledy pohnuly a my konečně mohli pracovat, tak jsme museli začít projektem.

  Této hodně důležité a složité práce se zhostil Michal Čubr a patří mu za to velký dík. Pak už „jenom“ zbudování základní desky, výroba ocelové konstrukce, frézování víka a dna, vnitřní a vnější opláštění, truhlářské práce na 3D modelech, nástřik barvou, tisky a instalace grafiky, zavedení a rozvedení elektrorozvodů, vnitřní osvětlení plechovky, montáž sedaček, zasypání štěrkem a položení umělého trávníku.

  Tento projekt byl tou nejsložitější věcí, kterou jsme za více jak 20 let realizovali. Stovky hodin práce, tisíce najetých kilometrů, desítky propocených a zmoklých triček, několik úrazů, nepočítaně nadávek a také piv kterých padlo docela dost.

  Velký dík patří společnosti Lear Corporation, která dodala sedačky, které normálně vyrábějí do luxusních sportovních aut. Dále Drahošovi Maxovi a klukům z truhlářské dílny, Mírovy Borosovy a celému zámečnickému teamu, Jardovi Hamouzovi a managementu FC Viktoria, lidem z Plzeňského prazdroje za to, že měli odvahu do takového projektu jít, našim kolegům, kamarádům a ženám za podporu. Největší dík však patří kolegům Standovi, Ivošovi a Jardovi, bez nich by to nikdy nestálo.

Naší práce si všimla také media a to nejen domácí.

iDnes  Týden  Sport  Plzeňský Deník TN

BBC  BILD  ESPNFC  FORFORTWO