O nás

Zabýváme se komplexní výrobou reklam už více jak 25 let. Vždy u nás najdete nejen zázemí se špičkovými odborníky v dané oblasti s dlouholetou praxí, ale také nejmodernější technologické vybavení.

Co umíme?

Co umíme?

Jsme parta lidí, která dlouhodobě spolupracuje na projektu, kterému říkáme abstrakt. Vždy se snažíme být ve svém oboru nejlepší a to nejenom kvalitou odvedené práce, ale i přístupem k zákazníkům.

V současné době společnost disponuje výrobními prostory přes 1500m2 v kterých je umístěno 8 velkoplošných tiskáren. Jedná se o stroje šíře 1,1 m až 3,2 m. Jde o technologii pro velkoplošný digitální tisk využívající solventní, latexové a UV vytvrzovací inkousty. Tisk je vhodný nejen pro exteriérové, ale i interiérové aplikace. Tyto technologie jsou vhodné především pro kvalitní tisk samolepek, billboardů, polepy dopravních prostředků, potisk reklamních bannerů, tisk velkoplošných fotografií aj.. Odolnost tisku proti UV záření více než 3 roky. U tisku na dopravní prostředky, okenní a podlahovou grafiku se doporučuje laminace z důvodu mechanického opotřebování. Díky rozlišení 1400 dpi a proměnlivé velikosti tiskového bodu je možné tisknout fotorealisticky.

Dále jsou v naší společnosti k dispozici zařízení na laminaci velkoplošných tisků, zařízení na svařování PVC, technologie pro přesný obřez tištěných motivů a výrobu řezané grafiky do šíře 130 cm bez napojení.

Nedílnou součástí naší společnosti je moderně vybavené DTP studio, kde pracují profesionální grafici, kteří mají k dispozici též zařízení pro malonákladový digitální tisk do formátu SRA3.